Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi bulikba érdemes úgy...

Egyetemi bulikba érdemes úgy elmennem, ha egyáltalán nem vagyok bulizós fajta? A magamfajta egyéneknek lehet ilyesmi helyeken barátokat szereznie, vagy érdemesebb a különböző diákszervezeteknél szétnézni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Bárhol és bármikor lehet.
2021. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Persze! Én sem voltam és nem is vagyok bulizós típus. Volt 1-2 ember akit ismertem régről, velük mentem bulizni, ahol megismerkedtem egy barátommal, mindig lehet barátkozni.
2021. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Hogyne érdemes ha elmész biztosan találsz egy-két barátot
2021. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
84%
én végigcsináltam 2 egyetemet nulla bulival és nem érzem hiányát.
2021. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4: Nekem se a bulik hiányoznak, hanem a barátkozás a velem azonos szakon lévő emberekkel.


#2: Per pillanat ezen a szakon egy ismerősöm sincs

2021. jún. 27. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonlóan voltam-vagyok. Soha nem szerettem bulizni, valahogy belőlem ez így teljesen hiányzik és nem élvezem a bulikban a zenét, nem táncolok stb. Maximum a társaság miatt mennék, illetve eleszegetek, eliszogatok és ennyi. Ehhez így még akár lenne is kedvem, viszont nem volt hozzá soha társaságom. Egyedül pedig nem akartam járni, mert akkor pont az a lényege nincsen meg amiért egyáltalán elmennék és engem úgy alapvetően feszélyezne, hogy egyedül vagyok egy buliban, egyedül mászkálok éjszaka, nem túl biztonságos na. Ugyanakkor nálunk más egyetemi programok nem voltak, a szaktársaim sem voltak túl nyitottak és barátságosak, én pedig tök egyedül voltam és nem ismertem senkit. Szóval emiatt ez pont egy olyan szituáció volt, hogy nem tudtam mit csináljak akkor :D
2021. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszer nézd meg, max többször nem mész. Én sem vagyok bulizós, soha nem is voltam, de gondoltam negyed-ötödéven majd elmegyek a társaság miatt. Hát nem mentem, mert jött a covid. Szóval, szerintem nézd meg, lehet nem is lesz rossz, max lelépsz hamarabb vagy többet nem mész.
2021. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
99%
Egyetem bulikba társasággal szoktak menni, de ha egyedül állítasz be, akkor is simán elvegyülhetsz, és ha összeszeded a bátorságod, odacsapódhatsz valakikhez. Nagyon könnyű ilyen helyeken szóba elegyedni random emberekkel. De ezekből felszínes ismertségnél nem szokott több kialakulni. Nekem is voltak olyan ismerőseim, akikkel mondjuk egy buli alkalmával mély filozofálgatásba merültünk, mindenki elmesélte az egész élettörténetét, aztán utána ugyanúgy meg sem ismertük egymást a folyosón. Szóval szerintem érdemesebb "nappal" barátkozni olyan emberekkel, akikkel közös órád van, vagy a könyvtárban, ilyesmi.
2021. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!