Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE gazdálkodás és menedzsment...

BGE gazdálkodás és menedzsment szakról tudtok mondani nekem pár infót/véleményt ?

Figyelt kérdés

Mennyire kell sokat tanulni ?

Statisztika része nagyon szenvedős?

Megéri odamenni?



2021. jún. 27. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Véleményem az hogy gazdálkodás és menedzsmenten végzett emberekből Dunát lehetne rekeszteni, és folyamatos az utánpótlás, szóval nemtudom milyen esélyekkel lehet elhelyezkedni vele, de biztos jó eséllyel ha ennyien tanulják. Vagy szimplán csak menőn hangzik....Nemtudom....
2021. jún. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Én is megjelöltem , de én hagyom , mivel kiszámítottam hány embert vesznek fel és mivel kb minden egyetemen van ez a szak, már lassan a lelkész képzőn is ezért nem tudom milyen eséllyel lehet majd elhelyezkedni...
2021. jún. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!