Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Adjatok tanácsot hova fordulha...

Adjatok tanácsot hova fordulhatok ha megkülömböztették a gyermeket az osztályban?

Figyelt kérdés
7 osztályos tanuló a fiam általános iskolában mindig is jó tanuló volt! Ebben az évben is jó bizonyitványt kapott minden tangyárgyból négyes és ötös jegyei vannak Idén mégsem Kapott oklevelet viszont egy kislány az osztályából igen de semmivelsem nincsenek jobb jegyei mint a fiamnak! Noss a fiam szomorúan jött haza az évzáró ünnepről.. Hogy ő mit rontott el ha őt mégsem dicsérték meg tehet ilyet az iskola hogy 2 azonos átlagú gyermeket igy meg külömböztet? Nem tudom hova forduljak mit tegyek igazságtalanságnak érezzük ezt!

2021. jún. 28. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

külöNböztet


N-nel!


Lehet, hogy az a kislány sokkal "lejjebről" jött fel arra az átlagra, mint a fiad: ergo többet javított, és ezért kapott dícséretet.

És még van pár lehetőség...


Inkább nyugtasd a fiadat, ne tüzeld... Sehol nincs semmiféle igazságtalanság.


Nálunk oklevél csak kitűnőre jár!

2021. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Megkérdezheted az osztályfőnököt, hogy hogy miért volt ez a megkülönböztetés. De udvariasan ám!
2021. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm noss egyáltalán nem tüzelem a fiamat sőt nagyon büszke vagyok rá és meg is dicsértem! Nem jött lentebbről a (kislány) első osztály óta él tanulók úgy mond az osztályban ha irhatom így!
2021. jún. 28. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Nos - 1 S-sel van!
2021. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javítást néha duplán koppintok az okostelefon billentyűzetén :) érdemben ez a komment nem sokat segített nekem!
2021. jún. 28. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem kérdezted meg udvariasan az osztályfőnököt??? Nem plénum előtt, hanem félrevonulva....


Mit akarsz itt elérni???? Névtelen kérdezőként névtelen válaszolóktól...

2021. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!

Kérdezz rá az osztályfőnöknél.

Hangsúlyozd, hogy nem számonkéred, csak nem tudsz mit válaszolni a gyerek kérdésére... Simán lehet, hogy a kislánynak olyan tárgyakból volt négyese, amelyek kevésbé súlyosak (ének, rajz..), míg a fiadnál esetleg matek, történelem?

Esetleg a kislány az iskolai teendők mellett tanulmányi versenyeken is képviselte az iskolát?

Illetve még egy lehetőség: egyáltalán nem biztos, hogy a kislány a tanulmányi eredményéért kapott oklevelet: lehet pl. közösségi szerepvállalás, versenyeredmény, vagy egyéb hasonló is.

2021. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!