Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen kísérlettel lehet...

Milyen kísérlettel lehet megkülömböztetni a répacukor és a szőlőcukor vizes oldatát?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 15. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
A tankönyvedben megtalálod.
2020. ápr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én a választ kérdeztem ! nem azt hogy hol találom:P
2020. ápr. 15. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szacharóz (répacukor) nem adja a Fehling-próbát (mert az -OH csoportjai kapcsolódtak össze), míg a szőlőcukor igen.
2020. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

#2

Nyomjad a pirosat csak, privátba meg ne írkálj nekem hogy nem érsz rá kisgyerek.

2020. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Valamit tisztázzunk. Aki idejön válaszokat írni, az a saját szabadidejét áldozza arra, hogy ingyenesen segítsen másoknak. Én 8 éve vagyok jelen a kémiás kérdéseknél, ismerem ez itteni közösséget. Sokan, köztük én is, szívesen segítünk ha nem értesz valamit, de alapvető, google kereséssel is könnyen megoldható feladatokat nem oldunk meg robot módjára senki helyett. Talán ha a kérdésed tartalmazott volna egy "kérlek"-et vagy "köszönöm"-öt... Talán ha nem álltál volna neki fölényeskedni a második kommentedben... Talán ha látszódna a hajlandóság a kérdésedben... mert én annyit látok, hogy valami középsulis gyerek velem akarja megcsináltatni az egyébként 5 perc keresést igénylő házi feladatát. Na ezt nem. Az ilyesmivel nagyon könnyen kibillented az itteni válaszírókat a béketűrésből. Mi volt ez a #2 komment? Te talán valami főnök vagy itt, akinek a kérdése szent és a nép azonnal ugrik megválaszolni? Előbb mutass egy kis alázatot és tiszteletet, akkor többen szívesen segítünk. Ha erre se vagy képes, akkor vidd máshova a gagyi problémádat. U.I.: jöhet a piros kezecske nekem is, majd megnézem a google maps-ban hogy hol érdekel :)
2020. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb gond, hogy 15-20 év múlva ennek az embernek kellene gondoznia majd minket.

Na, ekkor fogunk majd belefulladni a saját levünkbe.

2020. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!