Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az orvosom lesz a tanárom?!

Az orvosom lesz a tanárom?!

Figyelt kérdés

Jelenleg orvosira járok, viszont kihagytam 1 évet és szeptembertől folytatom. Járok egy orvoshoz (már 4 hónapja rendszeresen) és mennem is kell még. Valamint valószínűleg meg kell műteni, amit szintén ő fog csinálni.

Lényeg, hogy az egyetemen is tanít, és szeptembertől van rá esély (elég nagy), hogy lesz nála órám, és gyakorlatom.

Tudom, hogy még csak július van, de én már ezen gondolkodok. Nagyon félek, hogy rossz vagy kínos lesz. Én nagyon szeretem, nagyon jó orvos, es kedves is velem, mint a betegével. Szóval nagyon nem szeretnék máshoz menni.

Szerintetek próbáljak máshoz kerülni órán, vagy hagyjam? Mert folyamatosan mennem kell majd hozzá még mint beteg, a műtét után is. Azt se tudom, hogy lehet-e ilyet. Mármint ez nem valami összeférhetetlenség vagy valami?

Kérlek akinek volt hasonló tapasztalata vagy tud valami ötletet az írjon. Nagyon hálás lennék. 26/L



2021. jún. 28. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg hozzá kerülnél gyakra, és ez feszélyezne, szerintem a tanulmányi hivatal segíthet elintézni, hogy másik gyakvez csoportjához kerülj a tárgyból. De ha orvos leszel, barátkozz meg a gondolattal, hogy az orvosokat gyakran kvázi a kollégáik kezelik, ez ebben a szakmában elkerülhetetlen, hacsak nem direkt más városba utazol orvoshoz. Nem lesz belőle semmi gáz, ne aggódj.
2021. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Közel sem biztos, hogy ő lesz a gyakorlatvezetőd. Ha meg igen, akkor mi van? Semmi. Nem lesz kínos, nem fog mondani semmit sem, ugyanúgy köti a titoktartás mint minden más betegnél.
2021. jún. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Azért valószínű, hogy ő lesz, mert aki orvos és tanár is itt az csak 2 ember van. A többi tanár. És az órák többségét mindig ő tartja.

Nem az a baj, hogy jajj mit mond el vagy mit nem.

Csak egyszerűen úgy furcsa érzés lesz, hogy pl megyek hozzá betegként, utána meg órán is ott ülni, teljesen máshogy.

2021. jún. 29. 07:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha szabad megkérdeznem, mit kell meg műtetnie?
2021. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Orrsövény ferdülésem van, meg orrpolipom. Ezeket sajnos. És ugye folyamatos kontroll kell utána, hogy lássuk nem jön e vissza. (mert van rá esély sajnos)
2021. jún. 29. 10:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj , hasonló helyzetben leszek majd én is. Én immunológiára járok és ősztől lesz ilyen tárgyam.
2021. jún. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj ezen . Sok sikert , és mielőbbi gyógyulást !
2021. júl. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Kicsit megnyugtattatok.
2021. júl. 2. 22:37
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig sokkal jobb ha tanít, mintha vizsgáztat. Mivel ez a kettő valóban összeférhetetlen, én inkább abban reménykednék, hogy ő fog tanítani.
2021. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!