Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen következménnyel jár...

Milyen következménnyel jár az, h írt egy igazolást az orvos x napra. és én meghosszabbítottam az aláírásával. Lebuktam, és most felhívják az orvosom?!

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Irathamisítás, jobb esetben a tanár nem fogadja el a papírt (lehet hogy többet tőled egy jó ideig nem), lehet hogy igazgató ad egy megfelelő fokozatú intőt, rosszabb esetben szüleid kapnak pénzbírságot. Orvosnak semmiképp se szólj, jobb ha kevesen tudják, meg akkor többet szóba se állna veled, mivel az ő hírnevével szórakáztál.
2012. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hamis igazolás esetén elbocsátják a tanulót. Volt egy srác, színötös, végzős, kirúgták érettségi előtt... Megtanulod legfeljebb, hogy ilyennel nem szabad viccelni.
2012. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy a nem a háziorvosomét írtam rá, hanem aki őt helyettesítette..

Mennyi pénzbírságot kaphatnak?

2012. dec. 11. 20:46
 4/11 A kérdező kommentje:

Annyira félek, sose csináltam még ilyet, meg nem is fogok az biztos!:(

Voltam olyan hülye, hogy elhittem, h nekem is sikerül..mert osztálytársam veszi az igazolást és hasonlók..és nem bukik le soha.

2012. dec. 11. 20:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy a suli ezzel fog foglalkozni, megelégszenek a saját módszerükkel.

A nagybetűs Életben 200.000 forintig terjedő bírság jár ezért, csak hogy képben legyél.

2012. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Saját módszer alatt mit értesz?

Mit csinálnak, ha feljelentenek?

2012. dec. 11. 21:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Saját módszer: nem jelentenek fel, nekik is felesleges papírmunka. Inkább igazgatói, fegyelmi, elbocsátás.
2012. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2012. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Eddig senki nem szólt semmit. Az ellenőrzőm is nálam van.

Nem tudom mi lesz :S

2012. dec. 12. 19:17
 10/11 anonim válasza:
Na mi lett?
2013. máj. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!