Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bme , Bge gazdálkodás és...

Bme , Bge gazdálkodás és menedzsmentről milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Milyen a két említett iskola, az elhelyezkedési lehetőségek?

2021. jún. 30. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
A Corvinus jobb.
2021. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem , de engem a szak és a fent említett egyetemek érdekelnének !
2021. jún. 30. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Inkább a BME viszont szerintem erősebb is. Egyébként a hazai gazdasági egyetemek/karok között nincs égbekiáltó különbség csak a ponthatárok, az ELTE-GTI és a BCE-re 400 pont alatt még fizetősre sem lehet bejutni, amíg a BGE-re 290-300 tól, BME-re általában 330-tól ANK-ra
2021. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Azt még lehagytam, hogy bár én az ELTE-re megyek, nekem a sorrendem ez volt: 1.ELTE 2.BME 3.BGE és azthiszem a valós egyetemi ranglista is így van (BCE kivételével)
2021. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én BME gazdmenre járok, ez volt a második évem. Ha tényleg érdekel ez az irány, akkor alapvetően ajánlom, de tényleg tanulós, nehéz a nagyon sok zh év közben!! Nekem az első féléves közgáz volt nagyon idegen, nehéz, konkrétan megbuktam, de ez tanár függő is. Másodjára egy nagyon jó tanárnőt kaptam, mindent érthetően magyarázott, órákon gyakoroltunk, ismételtünk, ha kérdés volt válaszolt. Nem tudom a BGE-n van e, de itt van a 4., 5. félévben van egy projektfeladat nevű tárgy, amiben már elkezded a szakdolgozatodat nagyvonalakban kidolgozni...ez kinek jó, kinek rossz nyílván. Aki tudja mit szeretne, annak konkrétan 3 féléve van felépíteni a szakdolgozatot, de ha sokfelé érdeklődsz (én) vagy nincs konkrét téma ami mélyebben érdekel, akkor sajnos már most el kell köteleződnöd. Amugy persze "gyakorlásnak" jó.

Ha van bármi kérdésed szívesen válaszolok:)

2021. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok , köszönöm mindenkinek a tanácsot . 5. Válaszoló ( bocsi ha illetlen a megszólítás de nem volt név:/), esetleg kérdezhetek privátba?
2021. júl. 2. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze😊
2021. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm , irtam:)
2021. júl. 2. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!