Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bekerült a bizonyítványomba...

Bekerült a bizonyítványomba egy igazolatlan, ki lehet szedetni?

Figyelt kérdés
Nem vettem észre, mivel az utolsó hónapban ki lettem véve, és otthonról tanultam, ezért beírtak hiányzónak mindenhova, egy igazolatlan pedig valamiért bentmaradt, de nem tudom beazonosítani. Tudom, hogy nem akkora tragédia, de jelentkezem egy elég neves ösztöndíjra és nem szeretném így elküldeni. Szerintetek már nem lehet semmit sem tenni?

2021. júl. 5. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy utólag lehetne módosítani a bizonyítványt.
2021. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tévesen bevitt jegyet nekem javítottak régen(asszem 2008?), bár az bizonyítványosztás napján volt és osztályfőnoki és igazgatói aláírás + iskolapecsét társult hozzá. Egy telefont megér titkárságra.
2021. júl. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!