Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételin szoktak hirdetni...

Pótfelvételin szoktak hirdetni tanár szakokat?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ami államilag finanszírozott. Jelenleg angol-magyar tanárira járok, és az angolt pótfelvételivel le szeretném cserélni úgy, hogy újrafelvételizek és elfogadtatom a magyaros tárgyaimat. Aki pótfelvételizett már korábbi évek során, látta esetleg hogy hirdettek-e államilag finanszírozott tanár szakokat?

2021. júl. 8. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy ehhez újra kell felvételizned? Az egyetem honlapján nézz utána a tanári szakváltás menetéről, mert tudomásom szerint van ahol egész egyszerűen a tanulmányi hivatal foglalkozik ezekkel az ügyekkel és ha amúgy megfelelsz a követelményeknek, át tudnak venni. Illetve az egyetemek honlapján szoktak lenni kérvények tanárszak megváltoztatásával, tanáriról alapszakra és fordítva átjelentkezéssel, ilyesmikkel kapcsolatban. Szóval, tanulmányi hivatal.
2021. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szokott lenni.
2021. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudnak átvenni, mert már a második évemet végeztem. :\ Csak az első év után vettek volna át.
2021. júl. 8. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
2. vagyok. Akartam is írni. hogy határidőhöz van kötve az átvétel.
2021. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!