Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Abszolutórium után teljességge...

Abszolutórium után teljességgel lehetetlen hogy kiderül valami mégis hiányzik? Egy tárgy egy aláírás egy jegy akármi bármi? Vagy abszulotórium meglett innentől ez kőbe vésett?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 05:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolutórium csak akkor van, ha minden tárgyad és jegyed be lett írva a Neptunba, valamint megvan a kért kreditszám. :) Szerintem ha beírták az abszolutóriumot, akkor teljesen rendben vagy, ne aggódj.
2021. júl. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Három diplomám van.Nekem egyszer volt ilyen, államvizsga után, de még diplomaosztó előtt derült ki. Egyeztettek a tanszékkel, utólag beírták.


Mindez még egy előző világban történt, 2005-ben.

2021. júl. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nehéz éjszakák utân szoktak ilyen álmaim lenni hogy valami tantárgyból még vizsgáznom kell és persze sekmit nem tudok :D nagy megkönnyebbülés felébredve konstatálni hogy 5 éve lediplomáztam :D
2021. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen (rém) álmodtam egy tárggyal amit nem teljesítettem, és az ezzel járó balhéval, a vicc az, hogy nem is volt olyan tárgyunk.

Záróvizsga után szerencsére elmúlt.

2021. júl. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megállapították, hogy abszolváltál, onnantól kezdve nem kérhetnek számon még egy tárgyat.
2021. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!