Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyha az emelt biológia-kémia...

Hogyha az emelt biológia-kémia átlagok nem változtak tavalyhoz képest, akkor az orvosi ponthatára sem fog +10-20-30 ponttal nőni; vagy mennyit befolyásolhat az a +100-300 jelentkező?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Ha annak a +100-300 jelentkezőnek csak 1 ponttal van több, mint neked az már elég arra, hogy te ne juss be. jövőhéten kiderül.
2021. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Mennyi pontod lett?
2021. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

A tavalyi brutál alacsony volt. (Budapest)

Emiatt, jóval többen jelentkeztek.

Én is parázok, hogy (a tavalyit figyelmen kívül hagyva)

idén messzemenően magas lesz a ponthatár a sok jeletkező végett.

2021. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem olyan brutál magasan nem fogja megdobni a pontokat, hogy többen jelentkeztek.

Sok olyan próbálkozik most, akiknek 2019ben vagy előtte nem jött össze, tehát a 2019es pontoknál kevesebbnek kell lenniük, de a tavalyinál többnek vagy hasonlónak, szóval szerintem átlagban max 5 pontot fog nőni. Az már tényleg sokat dobott volna a pontokon, ha lettek volna szóbelik, de így nem hiszem, hogy sok lesz a különbség tavalyhoz képest, legalábbis bízom benne:)

2021. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!