Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolában heti 5 testneve...

Középiskolában heti 5 testnevelésórán kell részt venni?

Figyelt kérdés
Ha nem egyesületben vagy nem versenyszerűen sportol valaki, de jár valami edzésre, azt elfogadják? Pl. konditerem vagy valami női aerobic féle edzésóra? Hány órát lehet maximum kiváltani egyéb sporttal?

2021. júl. 15. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Ne legyél lusta, nem árott még senkinek sem a heti 5 tesióra. Én is jártam kondiba, heti négyszer és eszembe se jutott ez a "kiváltás".
2021. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában heti 3 a kötelező, és plusz kettő váltható ki. Bár nálunk már az én évfolyamomnak nem lesz kiváltható, így már a tantervben is heti 5 tesi van. (Ahol kiváltható, ott csak 3, és még kettő délutáni tesi)
2021. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt, hogy heti 5 a kötelező, de abból 2 délutáni tesi amit kiválthattál.


De nem vették komolyan mert év elején kérték az igazolást, akkor elfelejtettem, elnézték de kérték, hogy legközelebb hozzam. Azóta leérettségiztem, de még mindig nem vittem.

2021. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ne legyél lusta, nem árott még senkinek sem a heti 5 tesióra."

A tesióra nem ártott meg, de mondjuk amikor a 7 órás napból az első a tesi, és a többi hatot leizzadva kell végigülnie az osztálynak (mert zuhanyozni nem tudsz a 10 perces szünetben) az elég gáz. Gondolom te sem úgy mész kondiba, hogy utána zuhanyzás nélkül ülsz végig órákat 30-40 ember társaságában.

2021. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

JajJ IzZaDtAn üLök BE órÁkra


Szívből kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gond az életedben

2021. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk semmivel nem lehetett kiváltani egyiket sem, pedig nem sportsuliba jártam. Heti öt tesi óránk volt. Nem vagyok lusta, thai boxolok, és nem lehetett kiváltani. Szerintem ez intézményenként változó.

Ha izzadsz zuhanyozz le tesi után, nálunk egyesületnél alap edzés után letuhanyozni.

2021. júl. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ki lehetett váltani az 5-ből kettőt. Én pl egy random edzőteremből kértem igazolást és annyira leszarták az egészet hogy nem is szóltak érte:D
2021. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!