Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehet indítványozni a...

Nem lehet indítványozni a heti 5 testnevelés óra visszavonását? Meg esetleg a tantervet?

Figyelt kérdés

A tanároknak nem tetszik ez az új kötelező tanterv, a diákokat és a szülőket pedig zavarja a 4 óráig kötelező bentlét (általános iskolásoknál) és nagyon meghosszabbítja az órarendet.

Személy szerint gimnazista vagyok heti 5 lyukasórám van amiatt, hogy aztán tesi órára menjek.

Meg a barátaim akik messziről jönnek, mire hazaérnek alig van idejük tanulni...



2013. szept. 10. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Indítványozni bármit lehet, akár azt is hogy minden magyar állampolgár alanyi jogon kapjon havi 200ezer életjáradékot. Csak épp elfogadni nem fogják. :)
2013. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

" a diákokat és a szülőket pedig zavarja a 4 óráig kötelező bentlét (általános iskolásoknál) és nagyon meghosszabbítja az órarendet. "


Most volt szülőink adtak egy lapot csak rá kellett írni valamit...ha meg nem jár a szülő szülőire vessen magára...

2013. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tomala ***** válasza:
100%
Aláírásgyűjtést lehet kezdeményezni, hogy írjanak ki népszavazást a kérdésben.
2013. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
így van, népszavazás kellene erről, mert fantasztikus baromság az egész sajnos, és nem önmagában a testnevelés, hanem a körülmények, az egész napos időcseszés a semmibe és stb stb. egy agyrém az egész tényleg.
2013. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2! Tudom, de csak indokolt esetben.

Annyit ér az a pár + tesi óra, hogy aki akar focizik, a többiek pedig átöltözve ülnek a padon.

Látom másokat is eléggé zavar. Tudtok valakit aki elkezdett aláírást gyűjteni?

2013. szept. 10. 20:00
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

"2! Tudom, de csak indokolt esetben. "


A fenét...én egy picit jobban tudom mint az itteni okoskodó libsi *** réteg akik annyit nem tudnak mennyi 1-szer kettő aztán lehúzzák az értelmi választ lásd az én példám:


3-szor van egy héten edzésem 5 napra vagyok kikérve senkit nem érdekel a tanárnak sem érdeke, hogy ott legyen az indok pedig lehet az is, hogy:


"messze lakik a mama és hétköznap általában ott alszik mert mi Salzburgban dolgozunk az anyjával"


kész aztán ha szembe találkoznak szerdán délelőtt a tanárral akkor se érdekli...


Nyolcadikosként valószínűleg jobban tudom, mint aki lefog százalékolni de nyugodtan saját bizonyítványt csinál a hülyeségéről..

2013. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

"Meg a barátaim akik messziről jönnek, mire hazaérnek alig van idejük tanulni..."


Mondjuk éppen a lyukasórák alatt bőven lenne idő tanulni. Ettől függetlenül van még mit alakítani a tanrenden.

2013. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled. Én is gimnazista vagyok. Elvileg azért vezették be a heti 5 tesit, hogy kevesebb elhízott gyerek legyen vagy aki el van hízva az is mozogjon többet. Ennek ellenére nálunk az egész évfolyamon részleges vagy teljes felmentése van azoknak, akik el vannak hízva... És ezzel mi szívunk a legjobban, amikor hetente 39 óránk van, aztán még mehetünk haza tanulni és azt veszed észre, hogy este 9óra van és még nem csináltál ma semmit csak tanultál meg tesiztél...
2013. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én olyan gimnáziumba járok, ami egybe van építve egy általános iskolával. Próbálj meg te az 50 visítozó gyerek mellett koncentrálni. Nálunk 3 tesi és 2 tömegsport van, így csak a 2 tömegsportról lehet eljönni ha van sportegyesületi igazolásod.
2013. szept. 10. 21:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van...
2013. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!