Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindenhol minden középiskolába...

Mindenhol minden középiskolában minden tagozaton kötelező a heti 5 testnevelés óra?

Figyelt kérdés

Szeptembertől 9.-es leszek. Azt mondják hogy kötelező lesz a heti 5 tesióra. Ez mindenhol így van? És mit jelent pontosan az hogy 'kötelező' ?? Mert ha így lenne, annak nagyon nem örülnék mert eleve nagy lesz az óraszám mivel nyelvi szakra jelentkezem és emelt óraszámban lesz angol+német+spanyol nyelv és emellett emelt óraszámban lesz az informatika is. És így most belegondoltam és ha minden nap lesz majd 7-8 órám + ugye a kötelező tesi akkor délután 5-6 órára érnék haza, ami nem volna jó mert kevesebb időm maradna az olyan dolgokra amiket szeretek és ami nekem fontos pl heti 4x járok lovagolni és heti 3x rajzórára emellett pedig heti 2x táncolni. De magamnak osztom be az időm és így minden jelenleg minden nap 3-kor már otthon vagyok. Szóval hogy is lesz ez ??

előre is köszönöm a segítségeteket!:)

14/L


2014. jan. 8. 20:38
 1/4 anonim válasza:
Neked már igen
2014. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelező, (egy sima angol tagozatos gimiben). De legtöbb 9. osztályosnak van olyan hogy duplatesi, a következő napon meg nincs egy sem.. A heti 5 tesiből egy az kötelező társas tánc!
2014. jan. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mókus14 válasza:
Én már olyat is hallottam,hogy pl:at iskolában van mondjuk kosár edzés,vagy külön jársz sportolni(nem edzőterem) akkor úgymond "beválthatod" a tesióráidat.
2014. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
heti 2/3 (iskola válogatja) a kötelező,ez "benne van"az órarendben is,a maradékot ki lehet váltani,ha hozol egy igazolást,hogy sportolsz valahol.
2014. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!