Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az E-felvételiben megnéztem a...

Az E-felvételiben megnéztem a pontjaim lehet hogy rosszul írta ki? Mert a rendszer úgy számolta hogy megkétszerezte az érettségi pontom(pedig nincs emelt érettségim) plusz a Foszk oklevélre (ez kiváltja az emeltet) 32 pontot adott?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Duplázáshoz nem emelt kell, hanem hogy az adott szak felvételi tárgyai legyenek. (Többség ugye abból tesz emeltet)

Foszknál meg kell nézni, hogy az adott szakhoz mennyire releváns, akkor lehet azt is beszámítja, mint pl egy okj-t de ebben nem vagyok annyira jártas

A gép viszont ritkán számol rosszul :)

2021. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy számolja, ahogy neked a legjobb.
2021. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Remélem jól számolt :D, de én úgy tudom, hogy csak akkor váltja ki az oklevél az emelt érettségit ha abból történik a pontszámítás, de a felvi nem igy számolta
2021. júl. 20. 00:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány pontod lett így ahogy a felvi számolta?
2021. júl. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
318
2021. júl. 20. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!