Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen tavoktatas lesz...

Egyetemen tavoktatas lesz szerintetek?

Figyelt kérdés
Hallottam Elten mar szetkuldtek az e-maileket hogy online oktatas lesz. Szerintetek?
2021. júl. 20. 23:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Igen, de nem szeptembertől, hanem később fogják kitalálni
47 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk jelenlétivel terveznek.
2021. júl. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ELTE nem küldött ilyen e-mailt, melyik karra jár akitől ezt hallottad?
2021. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem meg nem küldtek ki semmit..


ELTE jún. 3-i koronavírus tájékoztató:


“.. A 2021/22-es tanévet az Egyetem fizikai jelenléttel kívánja megkezdeni, a személyes tudásátadás elsődlegességét fenntartva ugyanakkor meg kívánja őrizni a digitális oktatás egyes jól bevált formáit, ezért az online és hibrid megoldásokat át fogja emelni a normál működési rendbe.”

2021. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Aha.. az en egyetememem is ezt irja a honlapjan xd ehhez képest multheten vettem fel az órákat, es kapásból 10 targybol vagy 4-5hoz oda volt irva hogy ez akkor online lesz..:D Amugy az egyetem küldött nekik emailt, Elte-BGGY!
2021. júl. 21. 18:54
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy ez minden Eltes kart érint.. egyelőre. Multkor is az volt hogy a nemtudom milyen kar onlineba került, aztan a tobbi csak hónapokkal kesobb váltott
2021. júl. 21. 18:55
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Tárgyfelvétel ilyenkor?
2021. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6. Az előzetes tárgyfelvétel már májusban elkezdődött az ELTÉ-n.


A bölcsészkaron (legalábbis az én szakomon) eddig az összes meghirdetett óránál ott van, hogy melyik teremben lesz fizikailag.

2021. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6, igen, nem elso eves vagyok. Tavaly voltam az, akkor augusztus végén volt nekunk. Most meg mar júliusban. De nem eltes vagyok amugy
2021. júl. 21. 23:40
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Egy éve ilyenkor is, már az egyetemek híreiben ott volt, hogy jelenléti oktatással fognak indulni, aztán augusztusban meg már arról hoztak rendeleteket, hogy mégsem.


Majd kiderül aug. vége fele, hogy hogyan indul a tanév, a tegnapi beazonosított fertőzöttek száma már 71 volt, egy ELTE-s oktató pedig azt nyilatkozta, hogy innentől csak nőni fognak az esetszámok.


Egyenlőre csak várni tudunk.

2021. júl. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
BME is jelenlétivel tervez.
2021. júl. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!