Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelező helyett/mellett...

Levelező helyett/mellett távoktatás lesz valaha az egyetemeken?

Figyelt kérdés

Online oktatás alatt jöttem rá, hogy a levelező tulajdonképpen így "felesleges". Mert, elmondja a tanár az anyagot, meghallgatjuk, közben nézzük a diasort, körmölünk, kérdés esetén pedig kérdezünk. Online is ugyanez volt. Akkor mi értelme bejárni ha mindez online is megoldható lenne (volt)? Sőt, működött is.

Természetesen nem az állandó gyakorlatot igénylő szakokra gondolok, de azok levelezőn sem igen kivitelezhetők.


2021. jún. 29. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egerben kísérleteznek vele először.

A programtervező informatikus és gazdálkodás-menedzsment alapszakon.


Ha ott beválik az első két év, többi egyetem is átveheti a modellt bizonyos szakoknál.

2021. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jó lenne! Köszönöm a hozzászólást! :)
2021. jún. 29. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2: Igen de nem tudom hogy mennyire fog ez elterjedni és hogy mely szakokon lesz olyan hatékony a távoktatás mint az esti és a levelező, vagy akár mint a nappali.
2021. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!