Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon az állami...

Magyarországon az állami szférában (állami iskola) a tanároknak adnak utazási kedvezményt?

Figyelt kérdés
Régen tudom, hogy volt, de most még létezik ilyen? (Régebben volt valamennyi benzin pénz kilométerre meghatározva, illetve volt bérlet támogatás.)

2021. júl. 21. 13:51
 1/9 A kérdező kommentje:
A havonta járóra gondoltam, mert ha jól emlékszem, akkor van (volt?) valamilyen "pecsételős" "igazolásuk" is.
2021. júl. 21. 14:14
 2/9 anonim ***** válasza:

A szabaly szerint tomegkozlekedesre kotelezo tamogatast adni, ha az nincs, akkor benzinre kell par forintot kilometerenkent. Tomegkozlekedes helyett benzinpenz adhato, de nem kotelezo. Adni szoktak ugy is, de ki kell allnod magadert hozza valahol.

Ezen kivul van a pecsetelos, amire 50% kedvezmenyt adnak egy evben meghatarozott szamu utazaskor.


NE menj tanarnak semmikepp.

2021. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az információt!


Igazából most végeztem tanárként, azaz most leszek pályakezdő, ellenben sajnos mint kiderült sok kérdést nem sikerült a képzés során konkretizálni, ez is egy ilyen volt.

2021. júl. 21. 20:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Reszvetem. A kepzes soran nem igazan tudom, hogy mi is van altalaban konkretizalva azon kivul, hogy az egesz ugy szar, ahogy van.
2021. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van eszed, nem kezded el.

(Üdv a süllyedő hajóról!)

2021. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Adlak 4-es. Sajnos.
2021. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt megtudjátok mondani, hogy mennyi a heti kötelező óraszám a teljes fizetéshez?

Mert van ahol azt írják, hogy teljes munkaidő, és van amelyekhez "csak" heti óraszámokat írnak.

2021. júl. 25. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha most kezdesz, akkor 20 óra.

Milyen szak egyébként? Csak a helyesírásod miatt kérdezem.

2021. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nyelvtanos...de igyekszem.

Köszönöm a választ!

2021. júl. 26. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!