Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME VIK 5. félév előtt (specia...

BME VIK 5. félév előtt (specializáció: Rendszertervezés IIT) mit érdemes átnézni?

Figyelt kérdés

Még régebben kiraktam egy kérdést, de semmi érdemi választ nem kaptam csak 1-2 trollt és azt hogy "semmit".


Ősszel nagyon durva időszak lesz nekem, nem csak egyetem miatt. Így ténylegesen létfontosságú lenne hogy minél egyszerűbbé tegyem előre tanulással, beadandók elkezdésével akármivel amivel lehet legalább egy picit.


Légyszíves tudnátok tanácsot adni, hogy mibe lenne érdemes bele fektetnem az energiám?


Mik azok a tantárgyak amik nehézséget okoznak és extrán figyeljek már a legelejétől?



2021. júl. 23. 14:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!