Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova lenne érdemes mennem, ha...

Hova lenne érdemes mennem, ha táncosként képzelem el magam, de egészen eddig teljesen mást tanultam?

Figyelt kérdés
Tudom, az esélyem kb nulla, mert 26 éves vagyok és eddig egy ettől teljesen eltérő jellegű egyetemre jártam, de egyáltalán nem érdekel az amit tanultam. Akkor amikor elkezdtem, fogalmam sem volt mit szeretnék csinálni majd, most viszont egyre inkább úgy érzem hogy nem nekem való a szokványos munka és vonz a tánc, az önkifejezés, a művészet, az előadó művészet. Viszont az elmúlt években nem táncoltam semmit, utoljára általános iskolában jazz baletteztem, rsg-ztem meg egyebek... magas és nagyon hajlékony, vékony vagyok, de tényleg semmi előképzettségem, így gondolom a táncművészeti egyetemen szóba sem állnának velem. Esetleg valaki, aki ebben a szakmában van, tudna erről valamit mondani? Érdemes máshol elkezdeni tanulni és lehetnék még táncos? Köszönöm

2021. júl. 19. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok és most kezdtem el komolyabban foglalkozni a tánccal, profi tanáraim vannak és szerintük jól mozgom, a korommal meg ne foglalkozzak. Én jövőre megpróbálom a Táncművészetit. Ne görcsölj ezen, még nagyon fiatal vagy.
2021. szept. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) ez viszont biztató. Közben elkezdtem dolgozni, de azért nem zárom ki ezt… akkor te magán órákat veszel tanároktól? Hol érdemes keresgélni őket vagy egyszerűen csak kiválasztottad a szakma neves képviselőit?
2021. szept. 26. 12:30
 3/3 anonim válasza:
Na som szerencsét az mtehez. 19 éves korban csatlakoznak az mteről egy társulatba. Oda biztos nincs eséled #1. Neked meg kérdező, ne a balett legyen a hivatásod csak hobbiként csináld mert késő.
2022. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!