Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Duális képzés van a felnőttkép...

Duális képzés van a felnőttképzésben is?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, ha igen, bocsi.

Érdekelne a láb és kéz ápolás, de nem az esztétikai, hanem ha valakinek betegség (pl. Cukorbaj) miatt sebes a keze, lába.

Sajnos a SOTE podológus nem indul + fel se vesznek olyat, aki nem ápoló.

Felnőttképzésen van ilyen lábápoló,még ez is jobb mint a semmi, bár nem pont az a végzettség. De kórházba nem lehet vele dolgozni.

Ezért lenne jó duális képzésben, hogy valami értelmes helyen legyen a gyakorlatom + megfizessék a fáradozásaim.

De nem értem a mostani képzési rendszert.

Tud valaki segíteni?



2021. júl. 24. 06:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tényleg kórházban akarsz dolgozni végezd el az ápolóit és utána menj erre a képzésre, ha utánanézel és másik évben indulni fog. Egészségügyi képzéseknél nem láttam még duális képzést, de elképzelhető.

Gondold végig... beteg emberek betegségből keletkező sebekkel stb... én se engednék oda legalább ápolói végzettség nélkül senkit.

Ha már nem akarsz ennyit tanulni, de az egészségügyi terület érdekel, akkor szerintem válasz mást ne beteg sebes lábakat :D pl.: orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus

2021. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!