Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kell a többletpontokat...

Hogyan kell a többletpontokat számolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Romaniabol szeretnek a debreceni egyetemre felvetelizni de nem igazan vagyok tisztaban a pontszamitassal.

A tobbletpont ugye max 100 pont lehet ha jol tudom. Nekem egy kozepszintu angol nyelvvizsgam az ugye 28 pont, egy emelt torim (remelhetoleg) lesz az 50 pont illetve a roman erettsegim ha jol tudom emelt vagy kozepszintu nyelvvizsganak szamit ami szinten 28 vagy 40 pont. Bárhogy számolom ez meghaladja a 100 pontot. De így hogy nem jön ki fixen a 100 igy is 100 tobbletpontot szamolnak ugye?

A valaszokat elore is koszonom!!



2021. júl. 24. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Emelt töriért járhat 50 pont

De nyelvizsgáknál 2 középszintű max pontja 40, hogy azért hogy ne lehessen 3 középszintűvel kimaxolni a többletpontokat.

2021. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!
2021. júl. 25. 12:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Illetve azt szeretnem kerdezni, hogy az emelt érettsegi teteleket mikor szoktak feltenni?:)
2021. júl. 26. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!