Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerettétek a tornadresszt?...

Szerettétek a tornadresszt? Ki hogy volt vele?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 08:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi voltam, nekem teljesen megfelelt. De azért egy idő után már zavart. Eleinte az, hogy kilóg belőle a bugyi, hiába veszem fel úgy, hogy ne lógjon ki, mozgásnál elcsúszik. Aztán később már szerencsére nem volt kötelező, amikor már volt mellem nagyon zavart volna. Főleg, hogy 7. osztályig a fiúkkal együtt tornáztunk.
2010. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nagyon gáz volt,utáltam,a lányomnak is vettem táncra,de egyszer volt rajta,mondta h mindenki őt nézte..
2010. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem csak ovodában volt ilyen, akkor tökéletesen megfelelt...vagy hát már ki emlékszik arra 14 évvel ezelőtt volt :D
2010. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én szerettem, csinosak voltak benne a lányok, jó volt nézegetni őket. Kár, hogy általában nem egy épületben tornáztunk velük.
2010. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én csak alsós koromban hordtam, akkor meg nem nagyon érdekelt. Talán néha zavart, hogy kilóg a bugyi, de egyébként meg minden lányon az volt, szóval nem jutott eszembe, hogy mást is lehetne.
2010. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi együtt tesiztünk gimiben a fiúkkal... fuj de utáltam a dresszt, mindig húztam hozzá melegítőalsót, hogy ne lássák a s*ggem. 25/N
2010. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Akkor én a holdról jöttem... mert én szerettem a tornadresszt. :))


Még akkor is volt, amikor már nagyobbak voltunk és nem volt kötelező, bár akkor már egy rövidnacit vettem fel hozzá és viseltem sportmelltartót. (nem mintha kiskamaszként bármit is meg kellet volna tartani, csak hogy ne legyen átlátszó).


Volt piros, sötétkék, világoskék, lila, rózsaszín és sárga dresszem, volt aminek fodros széle volt, volt rövid ujjú és ujjatlan is. Fényes és matt... mi divatoltunk vele. Ha már muszáj volt viselni, "ki a trendibb" kérdést csináltunk belőle. :P


23/L

2010. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Én szerettem, csinosak voltak benne a lányok, jó volt nézegetni őket. Kár, hogy általában nem egy épületben tornáztunk velük."


pont ilyenek miatt utáltam, még a 40 feletti pasik is lesték a 6-15 éves kislnyokat.

2010. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

én utáltam.

volt egy pedofil tanárunk, aki megtiltotta a lányoknak, hogy pólót vegyenek fel a dresszre.

2010. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nálunk nem lehetett divatolni, megvolt adva az ujja hossza meg a színe, utálta mindenki, nem voltak magamutogatában örömöt látó osztálytársaim
2010. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!