Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerettétek a tornadresszt?...

Szerettétek a tornadresszt? Ki hogy volt vele?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 08:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én szerettem. Nem csúszott fel, együt mozgott velem, pont tornázáshoz találták ki. Balettoztam is, ott minden évben több különböző fellépődresszt csináltattunk, amit aztán, amikor már nem táncoltuk azt a koreográfiát, próbákon használtunk. Sokkal jobb benne mozogni, mint pólóban-nadrágban. Ma már nem balettozom, csak itthon szoktam tornázni, vagy dresszt veszek fel, vagy egyszerűen semmit :) így a legkényelmesebb.
2010. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nálunk első és második osztályban volt kötelező. Akkor még ráadásul egy teremben is kellett átöltözni a fiúkkal! Kicsik voltunk még, a fiúk se a lányok fenekét nézték akkor még. Aztán ez később változott, később már az öltözőben öltöztünk külön a fiúk és külön a lányok. Utána már rendesen póló+ nadrágban kellett tesizni. De ezalatt a két év alatt nem zavart a dressz. Most már viszont fel nem venném.


18/L

2010. szept. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem is csak alsóban (talán csak 1-2.-ban? nem emlékszem) kellett hordani, ennyi idősen meg szerintem nem nagyon zavarja az embert, főleg hogy kötelező volt, mindenki ilyet hordott, ez volt a "természetes".

Ennek ellenére, amint nem lett kötelező, eszembe se jutott volna, hogy továbbra is olyat hordjak. :)

2010. szept. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
alsóban szimplán idegesített aztán meg már utáltam:P a póló-nadrág páros mindig jobban tetszett:D
2010. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Én most is Tornadresszben vagyok :) melegebb időben nem olyan borzasztó most volt tesim utolsó órába és lusta voltam átöltözni ezért így jöttem ma haza :_D csak szoknyát vettem rá:) sulitól 2 utcányira lakok senki nem vette észre most itthon is csak a dressz van rajtam ilyen jó időben kényelmes :)
2011. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, nemcsak szerettem, most is szívesen felveszem, strandra is dresszben szoktam menni, elmaradt a leégés, nem kellett szinte semennyi napolaj.
2012. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!