Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a budapesti egyetemista...

Milyen a budapesti egyetemista élet?

Figyelt kérdés

Nagyon örülnék ha tudnátok nekem mesélni erről, esetleg ha azt is leírnátok hogy melyik egyetemen vagytok. Közösség, bulik és minden más, igen tanulni megyek, mielőtt még letámadna valaki hogy az egyetem nem a buliról szól, de én most erre az oldalra lennék inkább kíváncsi. Az is érdekelne hogy aki vidékről ment hogy ment neki a beilleszkedés? Arra gondolok ha például valaki ismerős nélkül, egyedül vágott bele.

Ha albérletbe mentetek és nem egyedül hogyan találtatok lakótársat? Kijöttök/jöttetek vele?



2021. júl. 25. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A vírus és a távoktatás miatt ugye most jó ideig nem nagyon volt közösségi élet sok egyetemen, sokan csak online voltunk kapcsolatban. Én a szakom facebookos csoportjából, a HÖK oldaláról tájékozódom az egyetemi bulikról, programokról. 2019-ben kezdtem at ELTE-n, akkor nyár végén volt egy orientációs nap és szakos ismerkedős délután, ahol sok embert megismertem (nem volt gólyatáborban, szóval egy kicsit be tudtam pótolni az ismerkedést). Ezenkívül nem voltak ismerőseim, viszont egyáltalán nem esett nehezemre beilleszkedni. Akikkel pl. egy szemináriumra jártam, vagy egymás mellett ültünk előadáson, hamar jóban lettem, szerintem a legegyszerűbben így alakulnak ki ismeretségek.
2021. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!