Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezért megadják az egyéni...

Ezért megadják az egyéni munkarendet vagy ne is próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Most megyek 11.-be.

Voltak barátaim az osztályból, de nyár elején találkoztunk, és olyan durván megaláztak, és kinevettek, aztán magamra hagytak, hogy ember gyűlölő lettem. Az osztályból én vagyok az-az ember, akit nem utálunk, de nem veszük észre, utoljára válaszuk stb. Ez bennem akkora traumát okozott(osztály viselkedés), hogy önbecsülési problémákat váltott ki, és emiatt pszichológushoz kell járnom, ami jelenleg rossz, mert pont most nincs.

Nagyon régóta senkivel se beszéltem, ki se mentem az utcára miattuk, és csak otthon játszottam. Mit tegyek?

Eleget sérültem, voltam depressziós nagyon nehezen tudtam belőle kiuszni, nem akarok visszaesni.



2021. júl. 28. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem adják meg.


Osztály vagy iskolaváltás nem jön szóba? Azt még bőven vs idő elintézni szeptemberig.

2021. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:(


Az a baj, hogy nagyon szeretem a tanáraimat, és ők is engem, így ez itt tart. Osztályoknál úgy van, hogy van a mi osztályunk ami sima osztály, és van egy másik osztály ami nyelvi tagozatos, és még egy ami humán. Tény, hogy nekünk jövőre van fakultáció, így szétoszlik kicsit az osztály. (Fizikára megyek én)

2021. júl. 28. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a durva dolog, amivel megaláztak?


Szerinted fel lehet oldani ezt a feszültséget mondjuk az osztályfőnökkel vagy valamelyik tanár segítségével?

2021. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Találkoztunk egy osztalytársnál, rosszul lettem, hazamentem, kidobták a taskam a kukába (nála hagytam véletlen) videóra vették, beküldték ocsoportba, azóta nem beszéltem velük.


Nem hiszem hogy tudnának, hiszen memelik, képeket szerkesztenek a tanárokról.

2021. júl. 28. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:
4 abból kellett volna botrányt csapni. De ha legközelebb ilyen történik, akkor abból. Nem kell tőlük félni. Suliban ezt is többek között meg kéne tanulni. Neked kiállni az igazadért, nekik meg hogy ilyet nem tehetnek meg.
2021. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Iskolaváltás, vagy egyéni munkarend. Ha nem adják többet nem mész pénzbüntetést adnak és elveszik azt a minimális családipótlékot amivel a szemed kiszúrják. Ha egyszer befizeted a büntetést 1 évig érvényes egy évbe egyszer büntethetnek a csekket meg kell őrizni hogy befizetted ha újabb büntetéssel próbálkoznának. Ezt az iskolának kerek perec így megmondod. Pszihiátertől semilyen antidepresszásnst vagy nyugtatót ne fogadj el mert életre tönkreteszed vele magad vele. Én szedtem utána többé maradandóan nem tudtam örülni úgy dolgoknak mint előtte, érzelmileg tartósan letompított. A gyógyszerlobbi kutyái mind, az első hogy valami gyógyszert próbálnak lenyomni a torkodon. Ez az egyéni munkarend a régi magántanulói jogviszony szigorított változata. Úgy van kitalálva hogy mondjuk a te esetedben igen komoly herce-hurca után kapnád csak meg ami hasonlóan tönkretenné az életed. Egy életre ne tedd tönre mindenesetre magad szar emberek és egy szar eröltetett oktatási rendszer miatt. Nem ezen múlik a további életed hidd el. Felnőttként később ugyan úgy fogod magad tovább képezni úgy hogy ilyen állat embereket nem kell elviselned. Voltam a te helyedben, nem szabad megtűrni mert egy életre nyomot hagy az idegrendszeredben, az ilyen közegből minél előbb kikerölni. Felnőttként bármi hasonló van munkahelyen a felmondás bead és viszlát. Hogy az iskolának meg a szülőnek mennyire nem tetszik nem nekik kell ezt elviselni. Közel 40 vagyon az ovódátol kezdve a középiskoláig ezt átéltem és egy életre szoló pusztító hatása van. Egy szar iskola ennyit nem ér hogy egy életre tönkrevágd magad!
2023. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vegyél egy boxert, tegyél oda kisebb vasrudat, és egy jó nagy csontozókést. Vadálatokkal vadállatként kell bánni. Az állatias veszélyesebb emberekbe seni nem mert belekötni az iskolában. A csontozókést jó vékony hosszúnyelű megsuhintud agresszívan előtte az ilyen hülyegyerekeknek keményen inába száll a bátorsága ha eldurvul a helyzet. Ha felhúzol egy boxert, adsz egy gyomrost vele az egyik hülyegyereknek nem fog kérni repetát, ha rajtad van verekedni se áll le, de a társai sem ahogy elterjed a hír. Amikor rájuk nézel csak idézd fel min mentél keresztül és viszonozd nekik. Ezeknek nekik kell menni mint az állat tiszta erőből ütni őket különben gyengeségnek fogják fel, követ, téglát, széket felkapni odavágni vele neki kifejezetten agresszíven állatiassan fellépni ellenük csak ebből értenek különben nem lesz sosem nyugalmad. Adjanek érte igazgatóit annyit meg ér a nyugalom.
2023. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyugodtan légy spontán bármikor annak a gyereknek aki bevágta a táskádat a kukába baszd ki a táskályát az ablakon. A széked baszd neki majd jól püfüld meg, csak úgy spontán. Kisebb vasrúddal nyugodtan oda kell neki püfölni. Neki kell menni agresszívan mint az állat. Csak idézd fel mit éltél át. Hozd szóba a szaros haverjaid és fognak kapni. Nézz rá a társaire agresszívan mint az állat közölni velük ti lesztek a következők ti kis ge.. akár nekik is menni. Nem csak ő ért belőle majd hanem a társai is. Fontos hogy mindent bele kell adni és nem szabad addig leállni még be nem csicskul a gyerek.
2023. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!