Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SE-ETK Szülésznő szakon...

SE-ETK Szülésznő szakon milyen tantárgyak vannak?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne még hogy melyik tantárgyak a kötelezőek illetve melyiket milyen óraszámban kell felvenni hogy meglegyen a kreditem.


Az órarend mennyire kötött? Hallottam hogy van olyan egyetem ahol egyből megkapod az órarendet de van ahol telejesen te csinálod magadnak a Neptunban.



2021. júl. 28. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szia! Ezen a linken megtalálod pl. a tavalyi mintatantervet. Az előadások átalában fix időpontban vannak, hiszen ott akár más szakokról is vannak hallgatók. A gyakorlatokat, szemináriumokat pedig egyes egyetemeken csoportok szerint beosztják és végig ugyanazzal a csoporttal jársz az órákra, akkor tehát kötött az órarended, más egyetemeken pedig te vadászol a tanár/időpont lehetőségek közül, hogy melyik csoportba szeretnél járni. Értelemszerűen itt mindig vegyesek a csoportok, soha nem ugyanazzal a 10-20 emberrel vagy gyakon/szemináriumon.

2021. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam ez első évben kb 17 különböző előadást foglal magába. Hogy oszlanak meg a kreditek? A mintatanterv tartalmazza a 30 kreditet vagy ezekhez még kell felvennem külön hogy meglegyen?
2021. júl. 29. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a Neptunban fogod majd látni, hogy melyik tárgy hány kredit. Lehet, hogy az előadás 4kr, a hozzá tartozó gyakorlat pedig 0kr, de kötelező megcsinálni, mert az aláírás a vizsgára bocsátás feltétele. A mintatanterv nálunk (ELTE-ÁJK) csak a kötelező tárgyakat tartalmazta, az előrehaladás érdekében ezeket kell felvenni. A szabadonválasztható ill. fakulatív kurzusokat te magad választod ki, akkor csinálod meg őket, amikor beleférnek a félévedbe. (ezeknek is van persze néha előhallgatási követelményük, amik hiányában nem tudod őket felvenni)
2021. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!