Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szokott lenni a Pannon...

Milyen szokott lenni a Pannon Egyetem gólyatábora?

Figyelt kérdés

Idén ősztől a Pannon Egyetemre fogok járni és már jelentkeztem a Gólyatáborba is. 4 napig tart és 3 helyről jönnek (Nagykanizsa, Zalaegerszeg, Veszprém) + a 2020-as emberek, akik kimaradtak.

Ez így kb hány ember és hogyan fér el? Tényleg ugyanazt a pólót kell hordani 4 napon keresztül kb 0-24?(azgal nem lenne bajom, ha 2 napig kéne és csak nappalra, aztán kapnánk egy ugyanolyan vagy kimoshatnánk, de 4 nap alatt nekem olyan ótvar szagom lesz 😬 Ez a sok ember milyen helyen fér el? Kis faházak an vagy valami nagy épületben? A házakat/csapatokat karok/szakok szerint szokták beosztani vagy teljesen random? Ha nem mehetünk ki boltba, akkor mihez hozzunk költőpénzt? Kb milyen feladatok szoktak lenni? Csak ivósak vagy van ilyen ismerkedős is?



2021. júl. 29. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Ne haragudj, de elég fura kérdések ezek...
2021. júl. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, sosem voltam még egyetemi gólyatáborban és nincs ismerősöm, aki idősebb, volt és még jóban is lennék vele.
2021. júl. 29. 00:52
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Idén a Magisterben (egyik veszprémi kollégium: [link] ) lesz a tábor, elméletileg 800 főt bír el, de ebbe bele kell kalkulálni a szervezőket, segítőket, patronálókat is. Mivel kis, vidéki egyetem, ezért nem szoktak szerintem egyik évben sem ennyien jönni, a zalaegerszegi és a kanizsai kampusz pedig különösen kicsi, tőlük nem is szokott sok ember jönni, mert zömében veszprémiekkel tudnának ismerkedni, akiket a tanulmányaik során úgy sem fognak nagyon többet látni. Gondolom, ha mégis megtelne a létszám, akkor lekorlátozzák a jelentkezést. :D


A pólót csak napközben kell hordani az eseményeken, esti buliban régebben lehettél a saját ruhádban, nem tudom, most hogyan lesz. Sokan azt csinálják, hogy kimossák este. Viszont, ha reggelre nem szárad meg, akkor vizesen is hordanod kell. Van, aki azt csinálja, hogy pólót, trikót vesz alá, és akkor kevésbé a pólót izzadja össze. Az utolsó nap a távozás napja, ott általában már csak reggeli szokott lenni, szerintem akkor már nem is kell hordani a pólót.


Valamennyire karok, csapatok szerint szokták beosztani az embereket, de itt 2*2-es szobákban lesztek, jó eséllyel szaktársad lesz a szobatársad, ha nem random osztanak be.:)


Nálunk Zánkán volt olyan, hogy ritkán lehetett boltba menni, kísérettel, de nem tudom, hogy lesz-e ilyen most. Ital szokott fizetős lenni, az nem tudom, fizethető-e készpénzzel.


Szoktak lenni ismerkedős, csapatépítő feladatok is. Nem szoktak szívatósak lenni, max. kicsit kellemetlenek, mert pl. túl közel kell menni másokhoz, vagy sokat kell kiabálni. :D

2021. júl. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. júl. 29. 10:26
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
És ilyen emberek jönnek az egyetemre.... :"D
2021. júl. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2%
Idén is Veszprémben lesz? De gáz :D
2021. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!