Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi gólyatáborba érdemes...

Egyetemi gólyatáborba érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy elmenjek-e. Eléggé kis visszahúzódó, csendes vagyok, nem szeretem a nagyobb rendezvényeket, de azért szeretnék barátkozni.

Csak félek, hogy mindenhol egyedül lennék, mert nincs sajnos ismerősöm, meg a barátkozás kezdeményezése sem megy.

Habár az tény, hogy az alkohol hatására el tudok azért kicsit lazulni :D


Egyébként a Pannon Egyetemtől van szó, de bármelyik suli érdekel :D

20/F



2020. máj. 29. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképpen, fontos hogy ismerősöket szerezz. Nagyon különösen az egyetemen főleg a vizsgaidőszakban. Jó ha már úgy mész beiratkozni hogy sokakat Ismersz. + jó buli 🎉 és jó közösség alakul ki. :) nem szabad kihagyni.
2020. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Érdemes elmenni mert már akkor is kialakulnak baráti társaságok és jó ha már az elején benne vagy egyben mert amikorr formálódik az egész akkor könnyebb mint később egy kialakult csoportba bekerülni
2020. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szakos leszel? :) (Én is oda járok. :D)

Egyébként én nem voltam gólyatáborban, de sikerült utána is barátkozni, inkább attól függ, milyen közösség jön össze.

De azt mondták, hogy jó volt amúgy.

2020. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Anglisztika
2020. máj. 30. 17:29
 5/15 anonim válasza:
89%
Én anno nem mentem el de érdemes elmenni szerintem:)
2020. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Én is oda jelentkeztem. :)

20/L

2020. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Szépen gyűltök itt. :D

Ha esetleg valakinek van kérdése, szívesen segítek, én oda járok.

2020. jún. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
75%

Én is oda jelentkeztem, csak pénzügy és számvitelre. Én mindenképpen elmegyek, én is felénkebb vagyok, de szerintem jó lehetőség megismerni egymást. :)

18/L

2020. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam annó, és ebből nem származott semmi hátrányom, mivel az első héten (reghét) ilyen ismerkedős játékos dolgokat szerveztek a gólyáknak. Simán össze lehetett barátkozni akárkivel azon a héten :). Amúgy meg általában azzal van az ember jóban az egyetemen akivel közös órai vannak. Nyilván van kivétel de azért szerintem ez az átlagos.
2020. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Szia! Én tavaly voltam gólya és életem legjobb döntése volt hogy elmentem gólyatáborba. Sokkal jobb volt úgy menni reghétre, hogy már ismertem a szaktársaim 80%-át. De már az első pillanatban összebarátkoztam a blokktársaimmal is, akik másik szakon tanulnak.

Szerintem mindenképpen megéri 🥰

2020. júl. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!