Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jön valaki szolnokra (DE)...

Jön valaki szolnokra (DE) gyógytornász szakra? :)

Figyelt kérdés

én most jelentkeztem pótfelvételiben,szerintem sikerülni fog,szóval addig is,aki jön, vagy esetleg dietetikára akár,ismerkedhetnénk 🤗!

Koliról tudtok valamit?



2021. júl. 30. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
szió, én dietetikára fogok menni, a szaktársak már ezerrel intézik a kolit, viszont én szinte csak a debrecenieket ismerem, írtam szolnokra mivel én levelező leszek, ezért nem tudják pontosan mikor kell jelezni, hogy mennék, de mondták hogy biztosan tudnak helyet adni, ott amúgy is csak egy koli van ha jól láttam, és azt hiszem ilyen 17-20 000 egy hónap ott a lakhatás
2021. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Énis most jelentkeztem oda pótfelvételiben, szolnoki is vagyok😊 Dumalhatunk ha szeretnél, írj nyugodtan
2021. aug. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Csatlakoznék szolnok-dietetika-levelező. Csak én nem tudok semmit a beíratkozással kapcsolatban, valamint hogy várhatóan melyik napon lesznek órák, vagy ti sem?
2021. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kedves 3-as, ha privátban elküldöd hogy talállak meg facebookon, akkor beveszlek a messenger csoportba, sokat segítünk egymásnak ha elakad valaki viszont én is szolnokon leszek levelező dietetikus szakon, úgyhogy külön is tudok neked segíteni, a csopiban benne vannak a debreceni nappalis, levelezősök és a szolnoki campusra felvettek is
2021. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!