Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ősszel ugye már nem kell...

Ősszel ugye már nem kell maszkban ülni az egyetemeken?

Figyelt kérdés
Messze még a szeptember, de szerintetek?

2021. júl. 31. 00:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Bocsi, hogy nem adok érdemleges választ, de én nagyon remélem, hogy nem, mert borzalmasan kényelmetlen lenne... :/


De amúgy szerintem nem, mert azt olvastam, hogy elég sok egyetemen védettségi igazolványhoz fogják kötni az órák látogatását (egyetemi dolgozók nyilatkozták).

2021. júl. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem se maszkban, se sehogy nem fogunk ulni oran, hanem addigra kitalaljak, h online lesz minden... :D
2021. júl. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Az egyetemeken kicsi, rosszul szellőző termekbe vannak zsúfolva emberek ezrei több órákra minden egyes nap. Ennél keresve se lehetne jobb helyet találni a vírus terjedésének. Szerintem elég valószínű, hogyha egyáltalán/ameddig személyesen lesz oktatás, akkor csak maszkban.
2021. júl. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Vicces, hogy lepontozzátok az #1-es válaszolót, mi már tájékoztatót is kaptunk arról, hogy kizárólag védettségi igazolvánnyal LÉPHETÜNK BE az egyetemre, sőt jobbat mondok, koliba is csak az jelentkezhet, akinek van. :D Akinek nincs, az pedig így járt, mert nem jogosult arra, hogy online vegyen részt az órákon... Gondolom így akarják az egyetemistákat oltakozásra bírni... :/ (ELTE-ről van szó amúgy)
2021. júl. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
4, az ELTE melyik karára jársz? A kolit tudom, de amúgy nekem nem jött ilyen levél.
2021. júl. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Én annak is örülnék, ha bejárhatnánk, mindegy hogyan :')


Gondoljatok bele, ha még egy évet online lennénk, lenne egy évfolyam, amely úgy szerez BA/BSC oklevelet, hogy vagy egyáltalán nem vagy csak 2 hónapot járt real time egyetemre. Rettenetes.

2021. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó vagyok: jó, elszámoltam magam, de értitek.
2021. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

6-os, gondolj csak bele...

Ha így lenne én a mesterképzéses diplomámat szerezném így. :D Jaj de jó is lenne. Ez az őszi félév tuti online lesz.

2021. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
De ha a hallgatók (egy remélhetőleg jó része) be van oltva, az oktatók is remélhetőleg, akkor miért ne lehetnénk ott?
2021. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ELTE nyilatkozatát én úgy értelmeztem, hogy az oltás hiánya nem jogosít fel távolléti oktatásra. Tehát nekik mindegy, hogy van-e védettségi igazolványod, vagy nincs, csak be kell járni mindentől függetlenül. Egy szóval se mondták (még), hogy ha nem vagy beoltva, akkor se távolléti, se jelenléti oktatásban nem részesülhetsz.
2021. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!