Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanárom megalázott diákmunka...

A tanárom megalázott diákmunka közben. Átlehet jelentkezni másik osztályba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves gimnazista vagyok, és érdekelnek a munkák, így minél többet kipróbálok. (Nyáron főleg mezőgazdaságban dolgoztam (dinnyézés, kukorica), ma visszamentem a sparba, ahova már 7 hónapja járok dolgozni. Ma a tanárommal futottam össze a húspultnál (ugye oda vagyok beosztva) és a köszönés után elkezdte mondani, hogy szokjak hozzá mert tuti itt végzem, illetve elhordott mindenféle elkényeztetett köcsögnek. Nekem kifejezetten rosszul esett :( Ilyen indokkal átlehet jelentkezni másik osztályba?
2021. júl. 31. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Nekem kissé életszerűtlennek tűnik a leírt történet.
2021. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

A munka nem szégyen. :)

Igen, elég sok tanár elég sokat enged meg magának.

Sz*rd le őket magasról, a pénzed gyűlik.

Az elkényeztetett részt nem értem, hisz megdolgozol a "zsebpénzért".

Szerintem átjelentkezhetsz, nem kell hozzá indok. Bár ilyen kis apróságért szerintem nem kéne átmenni.

2021. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Tanár úr nem kedvel, amire nem adtam okot. Osztálykiránduláson paintballoztunk, én pedig fejbelőttem, de ez minden. Iskolán belül annyi, hogy egyszerűen nem rajongok a tárgyaiért. (Földrajz, biológia)
2021. júl. 31. 20:27
 4/4 anonim válasza:
82%
Erre azt kell mondani, hogy -Örülök, hogy itt végzem. Könnyű és jól fizető munka . Mindig azzal kell lefegyverezni a támadót, amit nem szeretne. Amúgy próbáld meg az átjelentkezést, mert könnyen elvághat a vizsgán . Beszélni kell erről a szülőkkel .
2021. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!