Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz suli szeptembertől?...

Lesz suli szeptembertől? Mikor kezdődhet a távoktatás újra?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Már annyi mindent olvastam erről a témáról. Nagyon sokan állítják, hogy szeptember 15-től már várható az online. Az az igazság, hogy biztosan senki sem tudja, de ebből a sok érdeklődésből azt gondolom, hogy sokan szeretnék az online oktatást. Részben megértem, mert az egész napos iskola nagyon sok a diákoknak. Napi 8-9 óra még a középsuliban is sok. Jó lenne az online, ha a tanárok úgy készülnének rá, ahogy kellene és figyelembe vennék legalább az 5 perces szünetet otthon is. Természetes, ha az egészségügyi helyzet úgy kívánja szerintem mindenki el fogja fogadni csak már szabaduljunk meg ettől a vírustól.
2021. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

áááá meg kell várni a Semjén Zsóóóóti féle vadászkiállítás lefutását addig nem lesz zárás!! meg lesz egy Birkamenet okt 23-án addig se.

NA utána már lehet sulizár!

2021. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem lesz iskola, novembertől pedig online.
2021. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk az egyetemen azt mondták, hogy az őszi szünet után online lesz.
2021. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már KINEK az őszi szünete után ? mert egyetemen olyan nincs is alapvetően, azt nem szabályozza semmi, az egyetem tart szünetet HA akar és akkor amikor akar.

Ez nem középiskola.

2021. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4es vagyok, a Debreceni Egyetem BTK-n mindig van őszi és tavaszi szünet, így szerepel a félev rendjében is. De köszönöm a kioktatást, 3. éve idejárok és dolgozom is a tanulmányi osztályon.
2021. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

" a Debreceni Egyetem BTK-n mindig van őszi és tavaszi szünet, így szerepel a félev rendjében is"


Ember. TÁN OLVASD MÁR EL AMIT LEÍRTAM hm??

Madár.


"mert egyetemen olyan nincs is alapvetően, azt nem szabályozza semmi, az egyetem tart szünetet HA akar és akkor amikor akar."


SEMMIT SE jelent mi van az egyetem SAJÁT rendjében. Ahova meg én járok ott meg NINCS...


NA???

2021. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem kezeltesd magad, kedves utolsó válaszoló. Ezen így felhúzni magad, hogy így reagálsz, nagyon gáz. Oké nálatok nincs, máshol meg van..A lényeg, hogy október végén valószínűleg elrendelik az egyetemeken is a teljes online oktatást, ha sok lesz a halott.
2021. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira be fog ütni a delta varriáns ahogy mondják, akkor lehet rá számítani, mivel ey elég durva mutációról van szó.
2021. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Jó lenne ha maradna végig jelenléti oktatás. Szeretném az utolsó gimis évemet végre normál oktatásban tölteni. Társaság miatt főleg.

Sajnos szerintem lesz online.

2021. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!