Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek, Nyíregyháza...

Szerintetek, Nyíregyháza Krúdy Gyula vagy Nagykálló Korányi Frigyes? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szerintetek? A Korányiban elvileg nagyon erős a nyelv és számomra rendkívül fontos, hogy jól beszéljem a nyelveket, viszont szeretem a reál tantárgyakat is, és érdekelne, hogy a Krúdyban milyen a nyelvoktatás. Mennyivel jobb vagy rosszabb, mint a Korányiban? Valamint mennyire jó(k) a közösség/ a tanárok, mennyire nehéz egy kitűnő diáknak a Krúdy?

UI:Bocsánat a helyesírási hibákért.



2021. aug. 6. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:

En a Koranyirol nem hallottam olyan jokat ugy oszinten(nem akarok senkit se megbantani), marmint a Krudyt meg sem kozeliti. Iszonyu alacsony atlag kell oda bekerulni es azt hiszem nincs felveteli sem. Szerintem ha nyelvet szeretnel tanulni, akkor a Kolcseybe menj, nagyon jo a nyelvoktatas es real targyaknal is van par jo tanar.

Ha a Krudyt valasztod, akkor tudd, hogy nagyon sokat kell tanulni, matek, biosz brutal, de nagyon jol felkeszitenek az erettsegire es kisujjbol kirazod.

2021. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!