Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budai Nagy Antal Gimirol (BP)...

Budai Nagy Antal Gimirol (BP) mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Kerlek barmit hallottal rola vagy barmit tudsz rola ird le

2021. aug. 8. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

22.ker?

Tanári gárda szétesik a vezetőség miatt. Ha környéki vagy inkább kempelen, nem túl nehéz, de legalább 99% hogy felvesznek az első választott egyetemre (legyen az itthon vagy külföldön) és 1000% hogy a másodikra, ha az első valami miatt nem jönne össze.

Én magam kfg-s voltam, családban most 2 év csúsztatással megy egymás mellett budais és kempelenes, sajnos utóbbi hiába fiatalabb, sokkal többet tud. Nagyon hasonló képességűek, de budaiban jóval könnyebb olyan társaságba kerülni, ahol vicces ha füvet és egyebeket visznek suliba, ha életcél a tescos kasszázás…

Persze jobb a budai, mint egy soós, de sokkal nagyobb a keveredés a soós “szinten” lévőkkel.

Szülőként, ha gyerekemet ismerve, tudom, hogy könnyen elcsábítható, nehezen vehető rá a tanulásra, akkor nem feltétlen ez az a közeg, ami számára megfelelő.

Arról nem is beszélve, hogy nem egyszer történt már olyan, hogy a vezetőség nem akarta megcsináltatni a kazánt, emiatt a tanulók vagy kabátban vacogtak, vagy hazaküldték őket és a kimaradt anyagot sosem pótolták. Ez természetesen nagy hátrány volt érettséginél.

2021. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
K.rva gyenge.
2021. aug. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy erős gimi. Beiskolázási, kompetencia és érettségi adatai:

[link]

Itt megtalálod a korábbi évek felvételi ponthatárait tagozatonként:

[link]

Segítség a kalkulátor használatához: [link]

2021. aug. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!