Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 11. évfolyamban átiratkozás...

11. évfolyamban átiratkozás rossz bizonyítvánnyal, de cserediák tapasztalattal?

Figyelt kérdés

Az elmúlt tanévben voltam cserediák Olaszországban és most hogy visszatértem Magyarországra iskolát szeretnék váltani több ok miatt. Most voltam 11.-es de évet kell ismételnem a csereév miatt (nem beszámítható).


A gond, hogy a legutolsó év végi bizonyítványom a tavalyi, amit a csereév előtt szereztem és nagyon rosszul sikerült. Azt fogják mindenhol kérni és nagyon szégyellem, de bizony azzal a 3-as átlaggal kéne hogy felvegyenek valahova.


Előző iskolám középszintű gimnázium, de most ha lehet inkább nyelveket tanulnék. Jól beszélek angolul és olaszul, de nem találok olyan iskolát ahol elnéznék a rossz jegyeim.


Tudnátok mondani iskolákat Budapesten (inkább a belvárosban), ahol lenne esélyem?



#középiskola #gimnázium #átvétel #közepes bizonyítvány #angol, olasz #cserediák, csereév
2021. aug. 9. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem olyan sulit/tagozatot keresel ahol angol és olasz az idegennyelv, mivel 11.-ben nem tudsz kezdő szintről új nyelvet elkezdeni.

Itt próbálkoznék első körben, de nem tudom, hogy lenne-e esélyed:

Teleki , Ady

Második körben:

Szent-Györgyi, Zrínyi, Kispesti Deák, Sylvester János Református, Dózsa, Nagy László

Végül itt:

Weöres Sándor, Forrai, BGSZC Budai Gimnázium, VIK gimnáziumi osztálya

2021. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!