Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az mennyire általános, bevett...

Az mennyire általános, bevett dolog, ha az egyetemi tanárom végzés után is tartani akarja velem a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Diplomázás után elbúcsúztam, azt mondta, beszélgessünk tovább. Most már csak neten át, mert a távolság miatt.


Ő egyébként férfi, én nő.


Van, hogy elmeséli mit csinált aznap, vagy mit tervez hétvégére, van, hogy a volt szakomhoz kötődő témákról beszélünk, de szinte egy olyan hét sem telt el június (végzés) óta,hogy ne beszéltünk volna.


Azért írom ezt ki, mert nem tudom, hogy ez mennyi számít normális dolognak. Más volt tanáraimmal ilyen nincs és soha nem is volt.



2021. aug. 9. 17:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
21%
Nem normális.Lehet, hogy kapcsolatot akar.
2021. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen normális. Én is egy tucat tanítványommal tartom a kapcsolatot. Van, akivel össze is futunk.
2021. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom közeledni próbál (de ezt te jobban tudod), nem látok ebben kivetni valót, ameddig nem zaklat meg nyomul irreálisan. Felnőtt emberek vagytok... Ha te nem akarod a kapcsolatot tartani vele, esetleg többet sem, akkor mondd meg.
2021. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
30%
2.! Minden héten ráírogat mindegyikre, magánéletét megosztja, ugye nem? Maradjunk annál, hogy ez nem szokványos és nem is normális.
2021. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem zaklat, dehogy, nagyon kedves... túlságosan is kedves... de van párja.
2021. aug. 9. 18:10
 6/29 A kérdező kommentje:
#1-es nem én pontoztalak le...
2021. aug. 9. 18:12
 7/29 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező! Engem a lepontozások hidegen hagynak. A véleményem továbbra is tartom, én leépíteném a tanárt.
2021. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Alapvetően normális,viszont ha mondjuk flörtölni próbál veled,az már nem.
2021. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem flörtöl így, szóval semmi olyat nem mond. Én inkább azt látom rajta, hogy keresi a kapcsolatot. Pl. átküldött minap egy vmit. egy olyan témában, ami engem annyira nem is érdekel, csak átküldte, és ennyi.

Én persze megköszöntem, ilyenek.

Van hogy szöveget nem ír, csak benyom egy linket. Én következetesen mailt használok, az mégis hivatalosabb, ő viszont rendre Facebookon reagál a leveleimre.

2021. aug. 9. 18:24
 10/29 anonim ***** válasza:
94%
De Kérdező ez imponál neked? Tetszik a pali? Vagy mi a gond?
2021. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!