Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Menjek át estire szerintetek?...

Menjek át estire szerintetek? 18/f

Figyelt kérdés
utálom az osztályom, szinte mindenki egy ősember szintjén van. de lehet hogy még egy ősember is okosabb volt ezeknél. minden nap úgy mentem be hogy mennyire utálom ezt az osztályt, legszívesebben lelőnék mindenkit. azért is lenne jó az esti, mert ott nincsenek olyan tantárgyak amiknek semmi értelme. nagyon élveztem az online oktatást, addig se kellett őket látnom. szeptembertől leszek 11.-es
2021. aug. 12. 19:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én 12.-be megyek és estire, bár én más indokból, hosszú sztori, de oka van.

Annyit tennék hozzá, hogy az igaz, hogy estin csak a középszintű érettségire van felkészítés és nem a legszínvonalasabb az oktatás, illetve a többség a 2-es megszerzéséért jár oda, DE be lehet jutni egyetemre és lehet emeltezni is, csak neked kell megoldanod a felkészülést vagy önállóan, vagy magántanárral vagy felkészítőn. Én is fogok emeltezni, 1 tantárgyból minimum, de lehet 2-ből (nyelvből). Egyetemi jelentkezésnél pedig a pontok számítanak, nem az, milyen iskolába jártál és sok múlik azon is, te mennyit tanulsz.

2021. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!