Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE időpontfoglalás. Hogy...

SZTE időpontfoglalás. Hogy működik ez?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem az űrlapot ami kellett hozzá. Azt írták, hogy üzenetben küldenek majd időpontokat és azokból választhatok, de azóta sem kaptam semmit. Az űrlap folyamatban van, de azt írja, hogy helyszíni ellenőrzésre vár, azaz a beiratkozáson ellenőrzik majd a hivatalos dokumentumokkal.

Ilyenkor mi van? Üzenetben, emailben semmit nem kaptam. Egy ismerősömmel is beszéltem, ő is így járt. Biztos mi vagyunk a hülyék, de komolyan nem tudom ilyenkor mi van.

Mit rontottam el? Van aki már megcsinálta?



2021. aug. 13. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Mi időpontfoglalás a Moduloban a beiratkozásra ? Annó ez úgy volt, hogy én jelöltem ki mikor megyek és beadtam. Vagy mit töltöttél ki ? Az adategyeztető űrlapot? Mert a beiratkozásra másik űrlappal kell időpontot foglalni ha jól tudom.
2021. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Adategyeztető töltöttem ki. Ezt írja az SZTE oldala.

,,A beiratkozásra 2021. augusztus 28-án, valamint 2021. augusztus 30. és 2021. szeptember 03. között van lehetősége a Szegedi Tudományegyetem hallgatóinak. Időpont foglalására az adategyeztető űrlap kitöltését követően lesz lehetősége, szintén a Modulo-ban.''

,,A Modulo pedig ezt írj a tájékoztatóban:

Az űrlap beküldése a „Beadás” gombbal lehetséges. Ennek megnyomását követően a Modulo ellenőrzi az űrlapot, hibás / hiányzó adat esetén figyelmeztetést küld. Amennyiben a rendszer elfogadja a kitöltött dokumentumot, megtörténik a tényleges beadás. Ekkor üzenetet kap a beiratkozáshoz szükséges időpont foglalásról. Szíveskedjék megjelölni az Ön számára a beiratkozáshoz a megfelelő időpontot!A foglalás véglegesítése ezen az űrlapon is a „Beadás” gombbal történik.''

2021. aug. 13. 17:02
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja és ugye nincs teljesen lezárva az űrlap, a folyamatban lévő mappában van és azt írja helyszíni ellenőrzésre vár( a beiratkozáskor)
2021. aug. 13. 17:05
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Arról kapsz üzenetben tájékoztatást, hogy az adategyeztető lap kitöltése sikerült. Ha nem találnak problémát foglalhatsz időpontot szintén a Modulo felületén egy másik űrlapon, mait ugyanúgy be kell adni.
2021. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A Moduloban meg nem találok olyan űrlapot, hogy beiratkozás.
2021. aug. 13. 17:06
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
istenem és ilyenek fognak egyetemre járni, jézus gyere le
2021. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Vagy az adategyeztető űrlaphoz kell csatolni vagy a HSZI felületén találod meg. A Moduloban le van írva mi alatt mi fut.
2021. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6-os igazad van! 7-es köszönöm neked is! Jobban megnéztem mindent és van egy olyan fül, hogy csatolható űrlap és ott van ez a szar. Csúnyán benéztem, de mondtam, hogy én vagyok a barom.
2021. aug. 13. 17:16
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Hajrá mindenkinek nehéz a kezdet! Van ilyen az egyetemi ügyintézés szépségei de bele lehet tanulni.
2021. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát remélem menni fog. Így elsőre eléggé lebőgtem, de legalább már ezt is tudom :D Biztos lesznek még ismerőseim, akik nem jönnek rá erre, legalább tudok majd segíteni.

Nagyon megzavart egyébként, hogy azt írja küldeni fog üzenetet az időpont foglalásról, közben meg nem egészen :D Max. emlékeztető, ha beállítod miután lefoglaltad az időpontot.

2021. aug. 13. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!