Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik olyan oldal, ahová...

Létezik olyan oldal, ahová beírom a képesítést és kiadja konkrétan azzal a diplomával indítható vállalkozásokat?

Figyelt kérdés
Az etus-ban már mindent átnéztem, nincs ehhez hasonló oldal!? Ami olyasmi mint etus csak végülis fordítva.
2021. aug. 15. 19:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy x diploma = y,z,x betölthető állások, már egy ilyennel is előrébb lennék, de hogy nincsenek ilyen oldalak!? Én legalábbis ilyet hiteleset még nem találtam. Köszi előre is minden választ!
2021. aug. 15. 19:14
 2/5 anonim ***** válasza:
sziaa, szerintem nem létezik
2021. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Angolul próbáltad?
2021. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt arra gondolsz, hogy milyen végzettség milyen szaktevékenységre jogosít? Arra jogszabályok vannak. Talán netjogtáron utána lehet nézni.
2021. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Külföldi állásfoglalásokkal nem mennék sokra itthon. Most még megnéztem a netjogtáron, de ott is csak az a gyönyörűen megfogalmazott humbuk/maszlag van, mint amit annó a felvin is olvastam, hogy kb.mindenhova IS jó. Egyszer még pár éve hivatalos állásfoglalást is kértem az EMMI-től, hogy egy adott munkakörre miért nem alkalmazhatnak mikor a felvi leírásában szerepel... erre a válasz az volt, hogy azt csak az azzal a diplomával elhelyezkedettek statisztikai adatai miatt írták, de valójában nem lehet. Most nagyon érik a következő levél is, bár úgy érzem sokra nem megyek vele. A kérdésemet tekintve pedig szerintem sajnos első válaszolómnak van igaza.:( Mégegyszer köszönöm szépen!
2021. aug. 19. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!