Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanító, óvodapedagógus hallgat...

Tanító, óvodapedagógus hallgatók, ti kaptatok már valamilyen értesítést, hogy járhattok-e szeptembertől gyakorlatra?

Figyelt kérdés

Az előző félévben mi nem mehettünk be a gyakorló suliba..

Nagyon aggaszt hogy mi lesz szeptembertől. Szerintetek?



2021. aug. 16. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én készülök szeptember 1-3. Elvileg már tavasszal is lehetett volna menni az iskolanyitással, de azt végül engedték lepapírozni, kreditet menteni.

Most nem szólt senki, hogy nem mehetek, múlt héten beszéltem az igazgatónővel, hogy tanévnyitó értekezletre is kellene.

Hogy később hogy lesz, nem tudom. Novemberre tervezem. Ha baj, van, előbb... de most már lehet, felsőbe is kellene mennem, és azt még nem volt kivel lebeszélni (levelezős vagyok)

2021. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi a májusi újranyitás előtt online tanítottuk a gyerekeket, aztán pedig nekünk is engedték lepapírozni.
2021. aug. 16. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hanyad évesek vagytok és mennyi idő a gyakorlat?
2021. aug. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most leszek harmadéves. Őszi félévben talán 30 órás gyakorlat van előírva. Nem tudom pontosan. A lényeg, hogy 6-8 órát kellene tartanom összesen.
2021. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Köszönöm a választ!

Munka mellett meg tudjátok oldani a gyakszit? Vagy eleve ilyen területen dolgoztok?

2021. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szabadságból oldom meg. Nem egyszerű, de még koordinálható.
2021. aug. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy én nem aggódom a bezárás miatt. Ha meg is lépik, nyilván minden képzőintézményt egyformán érint, tehát lesz rá megoldás, ahogy volt tavaly is.
2021. aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én óvodapedagógus hallgató vagyok,mi tavaly szeptemberben az első tanítási napon kezdtük a gyakszit,következő félévben pedig májusban voltunk kint.Nálunk 13.-án kezdődik most a suli,de még semmi infót nem kaptunk a gyaksziról:(
2021. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A suli még csak jövő hétvégén kezdődik (levelező), de már előzetesen lebeszéltem ma a leendő gyakorlati helyen, hogy mennék, várjanak. Majd, kicsit később. Őszi szünet elé vagy utánra tervezem.
2021. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!