Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A menyasszonyommal szeptembert...

A menyasszonyommal szeptembertől szeretnénk Bp. -re költözni egy kis albérletbe, mert ott szeretnénk dolgozni (mint óvodapedagógus). A kezdő fizuból ki lehet fizetni egy kicsike albérletet ( ha mind a ketten melózunk)?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy igényeink, spórolni is szeretnénk, ha lehetséges. Meg tudnátok mondani, hogy egy olcsó albérlet rezsivel mennyi lehet egy hónapra kb? A google-n mindenfélét találtam szóval nem sokra jutottam...

2012. ápr. 9. 19:54
 1/6 anonim válasza:
Én a helyedben messziről kerülném Pestet. Mondjuk nem értem ez miért a szüzesség kategóriában van...
2012. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs mennyit keres egy óvodai pedagógus,de azért akadnak olcsó albérletek.

Én Más félszobás,összkomfortos lakásomat 40ezer + rezsiért adtam ki(a rezsi télen-nyáron ugyanannyi,és kábé havi 10-15000 forint (villanyhasználatától függ)

Vannak olcsóbbak is.

2012. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi most néztem hogy rossz témába raktam!! :) Bocsánat :D
2012. ápr. 9. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Két fizetésből simán fenntartható. Én egy másfél szobásért (nem távfűtéses!!) fizetek mindenestől 90-et.
2012. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ki tudjátok fizetni, de megtakarítani nem tudtok. Egy barátnőm albérletezik Pesten óvónőként. Ketten bérelnek egy lakást, az egy főre 45 ezer körül van. Kettőtöknek 90 körül lenne. Pesten kell vennetek bérletet, az fejenként 10 ezer havonta. Azaz a lakás és a bérlet 110-120 ezer kettőtöknek egy hónapra.

A kezdő fizetésetek 79 ezer forint lesz, tehát 160 ezerből fogtok gazdálkodni. Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy 40-50 ezer marad az összes egyéb kiadásotokra (kaja, ruha, utazás, gyógyszerek, szórakozás, előre nem látott kiadások, ajándékok, stb.). És ez bőven el is megy.


Ha vannak anyagi céljaitok, akkor ezt a dolgot felejtsétek el. Óvodapedagógusként éppcsak megéltek majd, de félretenni akár egy nyaralásra, szinte lehetetlen. Mindenképp olyan lakhatást keressetek, ami olcsóbb. Például ha van ismerősötöknek lakása Pesten, hátha odaadja rezsiért cserébe. Akkor felszabadul havi 50 ezretek, amivel már lehet valamit kezdeni.

2012. ápr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy pici lakást egy újépítésű lakóparkban rezsivel együtt kb. 50.000 adok ki.
2012. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!