Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki a (BP)...

Van itt olyan aki a (BP) Szemere Bertalan Általános iskola és Gimnáziumban tanul? Milyen suli? Jók a tanárok? Meg stb.

Figyelt kérdés
Mert ide is megpróbálnék felvételizni.:)
2010. aug. 29. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Van pár rossz tanár, de jó suli. Oda járok, bár általánosba.
2010. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem is van pár rossz tanár, de tényleg jóó..:)
2010. nov. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hányadikba jártok?:)
2010. nov. 10. 20:11
 4/10 anonim ***** válasza:
én 9.es vagyok :D
2010. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Gólyatábor milyen?:))

Mesélj egy picit a suliról!!! (:

2010. nov. 22. 17:44
 6/10 anonim ***** válasza:

írtam privát emailt :)))

ott javasoltam, h küldj egy msn címet, mert akkor mindent elmondok a suliról :)

2011. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szemerés vagyok!


Ha komoly terveid vannak a jövőbe nézve, akkor inkább menj másik suliba, itt rengeteg sötét személy van és a tanárok sem pont a legigazságosabbak.

2013. ápr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bettussss válasza:
Nagyon jó suli!:D
2013. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem igazságosak a tanárok. A legtöbbnek van 1-2 kedvence és azt tolja előre, a többi diák nem számít. A színvonal sem annyira jó, elég kevés diáknak sikerül normális szakon továbbtanulnia. Én egy tanárt sem tudnék kiemelni aki igazán jól oktatott volna sajnos, én is jobban jártam volna ha nívósabb suliba jelentkezem..
2015. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hey hey! Szemeres vagyok. Ezt a gimnazium megszunese utan hat-het evvel irom, de azert hogy az altalanos iskola reszerol is legyen kep:


A tanarok szerintem tokre korrektek, bar nehany picit ilyen szadista, attol meg elfogadhatoak es nagyon jol tanitanak. Nehany ventel az orak kozepen, de amugy tenyleg nincs ezen kivul semmi bajom veluk.

Na most a diakok…

Az alsosoknal meg tokre megertheto hogy miert hangosak, ez meg is felel. Viszont a felsosoknel rendszeres a verekedes, kibeszeles, pletykalas, kozosseg alig-alig van, es a legtobb hetedikes-nyolcadikos diak alparian viselkedik. Beszologatnak a tanaroknak, rongalnak, karomkodnak es egyesek ezzel a “leszarom” attituddel rendelkeznek, jovojukrol nincs is kep a fejukben.


Iden megyek gimnaziumba. Nem fog hianyzoni az iskola egy par emberen kivul (Peti, Oliver, Zorka, Mira es Boroka <3). Borzasztoan lement az iskola szinvonala.

márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!