Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 10. Gimiben mennyire nehéz?

A 10. Gimiben mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
A 10. Osztály tanulás szempontjából gimiben mennyire nehéz?
2021. aug. 20. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az volt a legnehezebb, akkor buktam félévkor 2 tárgyból (matek, kémia). Máskor sose volt bukásom.
2021. aug. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Számomra nem volt vészes
2021. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Emberfüggő. Én kitűnő lettem, 7 tantárgyból dicséretet kaptam.
2021. aug. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem nehéz normális tanárokkal, osztállyal, iskolával, ha ezek nincsenek meg, akkor maga a Pokol. Nekem nem voltak meg. Aztán érettségi után elmentem egy olyan suliba szakmát tanulni, ami jó volt, és megnyugodtam, hogy nem velem van a probléma. A gimivel volt, meg az ottani gyökér emberekkel(diákokkal, tanárokkal, vezetőséggel, mindennel együtt).

Ha a 9. nem volt vészes, a 10. sem lesz az. Hamar elrepül, hidd el.

2021. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben az évben van a legtöbb tantárgy, ilyen szempontból nehéz,túl sok mindenre kell koncentrálni. De a 11. is hasonló, viszont az már a továbbtanulás szempontjából fontosabb.
2021. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!