Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most hogy beiratkoztam hogyan...

Most hogy beiratkoztam hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Beiratkoztam egy 2 éves szakmát adó képzésre, ami nem OKJ hanem ami ahelyett van. Nincs túl közel az iskola,mindennap be kell majd járnom és semmit nem tudok még hogy ki lesz az osztályfőnök, kik lesznek az osztálytársaim, hányra kell menni évnyitókor vagy hova. Erről tájékoztatni fognak vagy nekem kell majd érdeklődni?
2021. aug. 23. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia,én pontosan ugyanígy vagyok,mint te,csak én már július elején beiratkoztam és azóta semmi hír,se email se semmi. Én már elhatároztam,hogy szerdán felhívom őket,úgyis akkor van titkárság. Azért ilyenkor már bőven illene írniuk.
2021. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!