Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akkor most hogy van ez a...

Akkor most hogy van ez a családi pótlék dolog? :S

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, most meyek OKJ-ra és ugye jár a családi pótlék. A gond az, hogy a fővárosba megyek koleszba, vennem kell BKV bérletet is meg minden, de anyám egy fillért sem hajlnadó nekem adni. Azt mondták nekem többen, hogy saját jogcímen igényeljem én, és akkor lesz egy kis pénzem. Félreértés ne essék, megyek dolgozni, de nem tudok sokat vállalni, mert nyakamon az őszi érettségi időszak..

Azért bosszant az egész mert egész hónapban 4 napon töltök itthon, nem értem hogy hogy teheti ezt meg anyám, hogy abszolút nem támogat..

És ami még rosszab, hogy az Államkincstártól elhajtottak, hogy nem vagyok rá jogosult, hiába vagyok nagykorú..Nem tudom mit tegyek..

Segítsetek :"(


2010. aug. 30. 10:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!