Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szte kompetenciamérés mennyire...

Szte kompetenciamérés mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Főleg kémiából érdekelne, de ha más tárgyról tudsz véleményt írni azt is megköszönöm.

2021. aug. 24. 00:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem egyáltalán nem nehéz. Kémiából nincs is, kivéve ha olyan szakos vagy talán. Pont olyan, mint egy gimis/általános iskolás kompetenciamérés. Tétje sincs igazán, nem kell aggódni tőle. De érdemes megpróbálni mert potyakredit és potyaötös.

Már ha ez az a mérés, amire én gondolok...ami nem biztos, mert szerintem csak magyar és matek van. A matek egyszerű (bár én elég jó vagyok matekból) a magyar is könnyű, de az unalmas és sokat kell olvasni, amíg nem találod meg a ctrl F-et.

2021. aug. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a kompetenciamérés van mindenkinek, nincs külön kémia (már ha arról nem valami totál más, szakos dologról van szó, de ezt nem hiszem). Nem nehéz amúgy. Ha nem jó az eredményed, nem kell kérni a jegyet és kész.
2021. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve kaptam rá potya ötöst, potya kredittel. Megéri elmenni.
2021. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez csúcs... Már arra is kreditet osztogatnak, ha valaki érti, hogy mit olvas? :-O
2021. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért adnak kreditet, mert ez egy kutatási programjuk része, és így ösztönzik az egyetemi polgárokat, hogy minél többen, a reális tudásukat mutatva megírják
2021. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
És nem igazságtalan ez így azokkal szemben, akik ugyanazt a szakot másik egyetemen végzik, ahol nincs ilyen kreditekkel támogatott kutatási program?...
2021. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 és nem is gondolnád, hogy milyen képességekkel bírnak egyesek, akiket felvesznek. Az egyetem szájbarágósan leírta az összes teendőt, hogy mikor, mit, hogyan, hol tudnak elintézni. A legfontosabb dátumokról e-mail is kiment, a gólya csoportokban mégis naponta 1023-szor megkérdezik, hogy ez most mi, meg hogy van, de az mikor van és meddig kell...


Ja a kedvencem, egy kolis csoportba úgy írt be a delikvens, hogy ő Íjen kérdéssel fordulna a felsőbbévesekhez, és ja, ők most felvett egyetemisták, komoly mi? Soknak a szövegértelmezési képességükkel hatalmas gondok vannak, csoda, hogy hogyan tudtak egyáltalán leérettségizni, a helyesírásukról már nem is beszélve. Szégyen, hogy így esik a színvonal.

2021. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
gólyacsoportokban*
2021. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
#6 Nem, nem igazságtalan, mivel más egyetemeken meg másra lehet ingyen kreditet szerezni.
2021. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nem adtak semmiféle ingyen krediteket...
2021. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!