Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikortól jelennek Neptunon a...

Mikortól jelennek Neptunon a felvehető tárgyak (és az időpontjaik)?

Figyelt kérdés

Csak azután láthatom a tárgyakat, ha a már kinyomtatott beiratkozási lapot is leadtam, vagy látszódnia kéne akkor is, ha még csak a Neptunon keresztül iratkoztam be?

Lehet, hogy korai még a kérdés, de érdekel, mert amint elérhetem szeretném nagyjából megtervezni az órarendem :D



2021. aug. 24. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk (nem PTE) már tárgyfelvétel időszak van. Még nem volt beiratkozás a gólyáknak szerintem, mert tavaly is előbb vettem fel a tárgyakat, minthogy beiratkoztam volna. Igen, már látszódnia kellene szerintem, de lehet, hogy nálatok máshogy működik.
2021. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én idén vagyok elsőéves PTEs,nekünk elég volt a Neptunos beíratkozás ahhoz, hogy lássuk a tárgyakat, a kötelezőket már fel is tudtam venni, a következően/szabadon választhatókat lehet majd csak 30tól, de azokat is látom már. (Persze ez lehet, sőt biztos, hogy más egyetemen máshogy működik)
2021. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szuperek vagytok!

Szintén idén kezdem az egyetemet (ahogy a tudatlanságomból ki is derülhet valószínűleg) PTE-MIK-en. Még várok kicsit, ha továbbra is ez a helyzet marad akkor rákérdezek másoknál is. Egyébként nálunk szept. 2-től kezdődik a tárgyfelvétel.

2021. aug. 24. 20:06
 4/7 StyleXX válasza:
100%
Igen, PTE MIK-en szept 2 reggel 10-től kezdődik :)
2021. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 F.S.G. válasza:
Én a 7. félévemet kezdem és nem látom mit kellene felvennem, fogalmam sincs miért, ilyen még sose történt nálam.
2021. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a Neptunon keresztül történő beiratkozás elég, hogy szept. 2-án felvegyem a tárgyaim? Tehát elég, ha pl. 6-án viszem be személyesen a beiratkozási lapot, igazolványképet, bizonyítványt stb., vagy amíg ezt nem teszem meg, addig nem is vehetem fel igazából a tárgyakat?
2021. aug. 30. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok ismét. Igaz én ÁOK-n vagyok, de szerintem nálatok is ugyanúgy működik, hogy a Neptunos beíratkozás után fel tudod venni a tárgyaid. Tanács: 2.án előbb lépj be egy órával a Neptunba és amint elkezdődik azonnal csapj le a szabadon/kötelezően választható tárgyakra, mert nagyon nagyon gyorsan elfogynak a jó helyek. Ha akkor még csak a kötelezőket kell felvenni akkor nem kell sietni, oda mindenképp marad helyed. A rendes beíratkozástól (nálunk legalábbis) nem függött a tárgyfelvétel, a Neptunos beíratkozás után már láttam a tárgyakat, amiket fel lehet venni. Viszont nézd meg , mert nekünk pl 3.-ig tart a beíratkozás, de szóltak, hogy 27-ig iratkozzunk be, mert csak akkor mehetünk orientációs napra. Persze nálatok lehet nincs ilyen, csak ha mégis akkor nehogy lemaradj.
2021. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!