Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy kollégiumi hely átadása...

Egy kollégiumi hely átadása esetén kinek kell írni? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Most nyáron megpályáztam koleszt, valamint egy albérletbe is jelentkeztem. Mindkettőbe felvettek, de az albérletben fogok lakni, tehát a koleszos helyemet át tudom adni valakinek. (olyannak, aki most keres lakhatást magának.)

A kérdés, hogy ez ügyben milyen címre kell írnom levelet? Melyik iskolai szervezet foglalkozik a koleszos férőhelyekkel?



2021. aug. 25. 20:03
 1/4 anonim válasza:
100%
Az iskoládnak írsz, vagy ahol beadtad a jelentkezésed ugyanoda. Ja és sürgősen írj, mert a helyeket már kiadták és te így mástól vetted el.
2021. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ELTE kolesz én örülnék ha helynek, ha még szabad
2021. aug. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jött a válasz, hogy nem lehet "üzérkedni" ezzel 😥

Köszönöm, aki foglalkozott a kérdésemmel.

2021. aug. 27. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:

nálunk sem lehet üzérkedni, mivel vannak akik direkt kijátszanák ezt a kiskaput

ha lemondod a helyed, akkor megkapja az aki elöl van a várólistán és az így van rendjén

2021. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!