Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig őrzik meg az érettségiket?

Meddig őrzik meg az érettségiket?

Figyelt kérdés
A saját iskolámban tárolják? Ha lejár ez az idő, akkor átvehetem a sajátomat? Mi a helyzet az előrehozott érettségivel? Azt meddig őrzik?

2021. aug. 26. 02:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg már azt nem kapod vissza.
2021. aug. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom hogy 3 év után
2021. aug. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, a dolgozatokat? A három év rémlik nekem is, de nem úgy van, hogy ha az lejár, akkor átveheted, hanem úgy, hogy ha lejár, akkor megsemmisítik, tehát ha kíváncsi vagy rá, hogy mit írtál, hogyan javították, stb., akkor még a három(?) éven belül kell kérned, hogy megnézhesd. Ha jó fejek, akkor megmutatják, akár még fényképet is készíthetsz róla, de nem kötelesek megtenni, hogy előássák neked, hiszen még a szóbelik előtt ki volt rá jelölve időpont, hogy mikor lehet megtekinteni - ha akkor nem tekintetted meg, így jártál.
2021. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!